36 yıllık tecrübe.

Firmamız; Özer Ahşap Merdiven San. ve Tic. Ltd. Şti.

36 yıllık tecrübemiz ve kapasitemizle, ve sizlerden gelen teklifler istikametinde farklı Merdivenler tasarlayıp imal ettik. Bu konuda ağırlığımızı her türlü dubleks Ev ve İşyerleri için merdivenler üzerine yoğunlaştırdık, uygulama maksadınızı biliyoruz, ve ürettiğimiz Merdivenlerde şu hususların olmasına titizlik gösterdik: * Hesaplı, * Müşterilerimizin rahatlıkla kurabilmeleri ve kullanabilmelerini sağlamak, * Alman DİN standartlarında kaliteli imalat, * Zamanında Teslim, * 5 yıl boyunca Garanti, İnternet sitemizin ileriki safhalarında beğenmiş olduğunuz ürünlerimizi,kalite ve fiyat dahil kıyaslama, seçme, hatta ısmarlama rahatlığını elde etmeniz için özen gösterdik. İstanbul dışındaki ve daha uzaklarda olan müşterilerimiz için, bulundukları yerden, siparişlerini verebilirler.

Vazifemizi biliyoruz, Ülkemizde Merdivenciliğin gelişmesine yardımcı olmakla birlikte, Sizlerden gelen teklifleri devamlı gözden geçiriyor ve genişletiyoruz. Sayfalarımızı siz müşterilerimizin beğenisine takdim etmek, pratik ve daha iyi anlaşılır hale getirmek için gayret gösteriyoruz. Fiyat Politikamız ve Kalitemiz; - Yılların tecrübesiyle her geçen gün rekabetin arttığı ve satın alma tercihinin farklılaştığı günümüzde, kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak fiyatlarımızı yükseltmemek için çaba sarf ediyoruz. - Kalitemizden taviz vermeden, ahşap ve metal satın alma ve üretim maliyetleri yükseldiği halde fiyatlarımızı hep en aşağıda tuttuk. Belki sektörün öncü firması olmamızın gereği rekabet üstünlüğü açısından fiyat politikamızı en uygun seviyeye getirdik.

Merdivenlerin üretiminin her safhası kendi bünyemizde yapılmaktadır, - Biz kalitemizle övünürüz, çünkü merdivende tecrübe gerektiren çok detaylar var, sadece bir örnek verecek olursak, kalitesi düşük bir merdiveni müşteri kullanırken ses yapar ( özellikle gece sessiz ortamlarda gıcırtı sesi çok rahatsız edicidir,) Metal omurgalar özel bir çelikten yapılmış olup kırılma ve çatlama yapmaz. Merdivenlerin Metal kısımları için iyi kalitede fırın boya kullanırız ki, nemli ortamlarda bile metaller bozulmaz. -Basamaklar; Kayın Ağacından- Masif keresteden olup, MDF yada suni Ahşap değildir.